1/20/2014

Nowy kot!

Chciałam zaznaczyć na początku, że mój znak zodiaku to baran, a barany słyną ze słomianego zapału, dlatego też do pisania bloga siadam średnio raz w roku... 

Większą systematyczność wykazuję w prowadzeniu naszego fanpage'a na portalu społecznościowym

https://www.facebook.com/kociakoweadopcje

Opisuję tam co się dzieje w naszym DT, ale również zamieszczam ogłoszenia kotów z bydgoskiego schroniska i ogólnie mówiąc wszystko związane z tematem "nie kupuj, adoptuj".

Znów mój słomiany zapał sprawił, że o kotce, która jest u nas w Domu Tymczasowym piszę dopiero po prawie miesiącu od jej przybycia (oczywiście z silnym postanowieniem, że teraz to już co najmniej raz w tygodniu będą nowe posty...)

Ale koniec z tłumaczeniem się i blablabla.. do rzeczy - kot czeka!

Proszę Państwa, oto Lily: